Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek zdradziła. jak spędziła Wielką Sobotę!

Małgorzata Rozenek zdradziła. jak spędziła Wielką Sobotę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek jak chyba wszyscy z nas w tym roku spędziła Wielkanoc w swoim domu. Gwiazda ostatnio na swoim instagramie zdradziła jak wyglądała u niej Wielka Sobota.

Małgorzata Rozenek jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej profil na instagramie, który aktualnie obserwuje ponad 1.2 mln osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym. Tym razem perfekcyjna zdradziła jak spędziła Wielką Sobotę.

Małgorzata pochwaliła się nowym zdjęciem na swoim instagramie. Samo zdjęcie nie było tak ważne jak załączony do niego opis. Celebrytka w nim poruszyła temat świąt wielkanocnych. Okazuje się, że w tym roku będzie obchodziła je z dala od swoich rodziców.

Normalnie w Wielką Sobotę szliśmy ze święconką, a później spotykaliśmy się z najbliższymi, a w tym roku wszyscy musieliśmy zmienić nasze plany i tradycje. Miejmy nadzieję, że powoli sytuacja w Polsce będzie się poprawiać – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Nieważne gdzie, ważne że razem. Spokojnych i zdrowych świąt Wielkanocnych

Bosko zjawiskowo

Piękne zdjęcie piekna Pani

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz