Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Rozenek zdradziła jaka decyzje podjęła!

Małgorzata Rozenek zdradziła jaka decyzje podjęła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Rozenek ze względu na to, że aktualnie są zamknięte salony kosmetyczne, musiała zdjąć sztuczne rzęsy. Okazuje się, że gwiazda podjęła ważną decyzję co do nich.

Małgorzata Rozenek prowadzi bardzo popularny profil na instagramie. Celebrytka na swoim profilu posiada bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami. Gwiazda ostatnio pochwaliła się im jak prezentuje się w naturalnej wersji. Dodane zdjęcie przyjęło się bardzo dobrze idealnie potwierdziły to komentarze pod nim. Tym razem perfekcyjna zdradziła, że planuje zostać własnie przy takiej wersji.

Małgorzata pod swoim ostatnim zdjęciem w naturalnym wydaniu zyskała bardzo dużo miłych komentarzy. Gwiazda na jeden z nich postanowiła odpowiedzieć i przedstawić jaką decyzje podjęła.

Nie wiem, czy wróci Pani do przedłużania rzęs, ale w bardziej naturalnej wersji wygląda Pani po prostu cudnie. Świeżo, młodo, uroczo. Może być to też zasługa ciążowego głów – napisała jedna z fanek

Małgorzata zdradziła, w swojej odpowiedzi, że planuje na jakiś czas odstawić doczepiane rzęsy.

Właśnie wczoraj zdecydowałam, że na jakiś czas odstawiam rzęsy, bo i tak niedługo rodzę, a później nie będę miała czasu uzupełniać, więc teraz regeneracja. A komfort przy pielęgnacji buzi… bezcenny

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz