Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Socha ma powód do dumy!

Małgorzata Socha ma powód do dumy!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Socha aktualnie przebywa wraz z swoim mężem w Nowym Jorku. Aktorka postanowiła trochę powspominać. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się dość starem zdjęciem. Do załączonej fotografii dodała również bardzo wzruszające wyznanie.

Małgorzata Socha ma ogromy powód do dumy. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się fotografią z swoim mężem od razu po Maratonie w Nowym Jorku. Aktorka do dodanej fotografii załączyła opis który może poruszać nie jednego internautę. Warto dodać, że było to już trzeci maraton który przebiegł jej ukochany.

Aktualnie aktorka wraz z swoim mężem przebywa na wakacjach w Nowym Jorku. Miejsce oraz opublikowana fotografia na jej instagramie nie jest przypadkowa bowiem tam odbył się maraton w minionym weekendzie. Gwiazda na swoim instagramie z tej okazji postanowiła pochwalić się dość starym zdjęciem na którym jest z swoim ukochanym.

Mój bohater! Trzeci #newyorkmarathon zaliczony. Jesteś moją motywacją! Zdjęcia obok – 2018 i 2017 r. Duma mnie rozpiera – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Piękne , że wspieracie się tak w swoich pasjach i osiąganiu celów życiowych

Gratulacje

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz