Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Socha na okładce!

Małgorzata Socha na okładce!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Socha wystąpiła na okładce magazynu “Women’s Health Polska”. Gwiazda za pozowała z odsłoniętym brzuchem. W środku ukazał się wywiad w którym opowiedziała m.in. o powrocie do formy sprzed ciąż.

Małgorzata Socha jest bardzo zgrabna kobietą. Gwiazda swoją sylwetka zachwyca regularnie na swoim instagramie. Tym razem celebrytka miała szanse pokazać się na okładce magazynu “Women’s Health Polska”. Aktorka również udzieliła do owego magazynu wywiad w którym poruszyła temat powrotu do formy sprzed ciąży. Po zdjęciach można śmiało powiedzieć że udało jej się to zrealizować.

Women’s Health Polska na swoim instagramie opublikowało fotografii okładki magazynu z Małgorzatą. Gwiazda pozuje na niej z odsłoniętym brzuchem. Wygląda zdaniem wielu obłędnie.

Chodzą słuchy, że Święty Mikołaj dotarł już do kiosków i zostawił w nich świeżutkie, styczniowo-lutowe wydanie Women’s Health Tym razem gwiazdą numeru została niesamowita @malgosia_socha Opowiedziała nam o tym, jak wyglądać i czuć się jak milion dolarów po trzech ciążach i przy niezliczonych obowiązkach. Lećcie do kiosków i czytajcie! – czytamy w opisie.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Przepiękna okładka. Cudowna kobieta. Małgosia Socha to kobieta rakieta. Piękna i z klasą, jak zawsze.

Uwielbiam ją

Przepiękna sesja z Małgosią Sochą.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz