Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Socha pokazała, jak spędza swój wolny czas z dziećmi!

Małgorzata Socha pokazała, jak spędza swój wolny czas z dziećmi!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgorzata Socha ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się jak spędza swój wolny czas ze swoimi pociechami. A to wszystko zrobiła za pośrednictwem publikacji fotografii na której pozuje razem z nimi.

Małgorzata Socha jak wiele osób ostatnio większość swojego czasu spędza w domu ze swoimi bliski. Gwiazda swój wolny czas bardzo chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jej instagram na którym bardzo aktywnie ukazują się nowe zdjęcia. Ostatnio celebrytka pochwaliła się na nim jak spędza swój wolny czas z dziećmi.

Małgorzata na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoimi dziećmi. Gwiazda w opisie zdradziła trochę więcej szczegółów.

Nie możemy pojechać na wieś, więc wieś przyjechała do nas! Wszystkich pochłonęła zabawa i jesteśmy mocno zaangażowani w tworzenie naszej farmy. W trakcie #zostańwdomu, dbamy o rozwijanie wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych. Zabawa ta daje możliwość poznawania świata poprzez dotyk, wzrok i zapach. W skład wchodzą: błotne świnki, kucyk i kurczak. Jak widzicie, już należymy do ich ekipy. I tak właśnie widzę wspólne spędzanie wolnego czasu – 100% zaangażowania. A Wy jak lubicie spędzać czas ze swoimi dziećmi?- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Nie możemy pojechać na wieś, więc wieś przyjechała do nas!😊 Wszystkich pochłonęła zabawa i jesteśmy mocno zaangażowani w tworzenie naszej farmy. W trakcie #zostanwdomu dbamy o rozwijanie wyobraźni, kreatywności i zdolności manualnych. Zabawa z @playdoh daje możliwość poznawania świata poprzez dotyk, wzrok i zapach. A w skład #animalcrew wchodzą: błotne świnki🐷, kucyk🐴 i kurczak🐥. Jak widzicie, już należymy do ich ekipy😂I tak właśnie widzę wspólne spędzanie wolnego czasu – 100% zaangażowania. A Wy jak lubicie spędzać czas ze swoimi dziećmi?❤ #wspolnyczas #zabawazdzieckiem #playdoh #popatrzoczamidziecka #animalcrew #BringHomeTheFun #MocZabawywTwoimDomu Post został przygotowany we współpracy z marką Play-Doh.

A post shared by Małgorzata Socha (@malgosia_socha) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz