Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgorzata Weremczuk opowiada o cudownym mężu i ojcu

Małgorzata Weremczuk opowiada o cudownym mężu i ojcu

od Karolina Melon
Reklama
Małgorzata Weremczuk to od roku żona Karola Strasburgera. Była jego wieloletnią przyjaciółką oraz menadżerką i chodź dzieli ich różnica 37 lat są bardzo szczęśliwym małżeństwem. Niedawno zostali rodzicami maleńkiej córeczki. Żona zdradza jak w nowej roli odnajduje się świeżo upieczony tata.

“Byłam pewna, że jeśli kiedyś przydarzy mi się najpiękniejsza z przygód, jaką jest rodzicielstwo, Karol będzie najcudowniejszym, oddanym, mądrym, zaangażowanym i świetnie przygotowanym do najważniejszej roli życia, bycia tatą… bo takim też jest mężem i przyjacielem – przyznała w rozmowie z tabloidem.

Materiały prasowe

Karol Strasburger w wieku 72 lat został po raz pierwszy ojcem. Mimo wielu obowiązków wspaniale sobie radzi w nowej roli. Przypomnijmy Karol Strasburger po śmierci pierwszej żony znalazł miłość u boku dużo młodszej wieloletniej przyjaciółki. Znany jest przede wszystkim z pilnowania swojej prywatności. Jednak kiedyś zdradził, że był bardzo szczęśliwy w swoim życiu, ale ma jedno marzenie, które  chciałby zrealizować. Udało się aktorowi spełnić swoje marzenie, ponieważ został ojcem. Bardzo się cieszymy z jego szczęścia.

Rodzicom życzymy wytrwałości i składamy gratulacje.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz