Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgosia Borysewicz ukazała kobiecą odsłonę rolnictwa!

Małgosia Borysewicz ukazała kobiecą odsłonę rolnictwa!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgosia Borysewicz ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się fotografiami, które wykonał jej mąż. Gwiazda przy okazji publikacji nowego wpisu postanowiła również poruszyć bardzo ciekawy temat.

Małgosia Borysewicz przez wielu jest kojarzona dzięki swojemu udziałowi w programie “Rolnik szuka żony”. Warto dodać, że to własnie w tym programie gwiazda spotkała swojego aktualnego męża, Pawła. Celebrytka również prowadzi bardzo aktywny profil na instagramie, który śledzi aktualnie ponad 136 tysięcy osób. Rolniczka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym.

Małgosia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje na tle łona natury. Gwiazda w opisie podzieliła się dość ciekawym spostrzeżeniem.

W obiektywie @paulo_borysewicz. Kobieca odsłona rolnictwa! Bo my kobiety może fizycznie nie dorównamy facetom, ale za to mózgiem, serduchem no i hm… osobowością staramy się być wsparciem każdego dnia! Dużo uśmiechu dla wszystkich dzielnych kobiet – ja naprawdę cieszę się z przesłanych i zdjęć z Waszego rolniczego (bądź nie) dnia. No i skromnie proszę o deszcz i ciepło! Dacie trochę?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz