Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgosia Borysewicz wspomniała początki znajomości z Pawłem!

Małgosia Borysewicz wspomniała początki znajomości z Pawłem!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgosia Borysewicz ostatnio na swoim instagramie postanowiła trochę powspominać. Celebrytka wróciła do początku znajomości z Pawłem. Gwiazda nawet pochwaliła się dość archiwalną fotografią.

Małgosia Borysewicz ze swoim obecnym mężem poznała się w czwartej edycji show “Rolnik szuka żony”. Para idealnie się dobrała, co bardzo często widać na ich instagramach. Warto również dodać, że owcem ich miłości jest syn Ryszard. Tym razem jednak celebrytka postanowiła wrócić do czasów początków znajomości z Pawłem.

Małgosia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoim ukochanym. Warto dodać, że zdjęcie zostało wykonane kilka lat temu. Gwiazda w opisie opowiedziała jak wspaniałe były dla niej te pierwsze chwile miłości.

Szukając filmiku z Rysiem z 1 kąpieli trafiłam na takowe zdjęcie. Tak sobie przez chwilę pomyślałam, co by było , jak byśmy się poznawali w czasie np. Takiej pandemii. Paweł pewnie by nie przyleciał, ja bym wybrała bądź nie kogoś, z kim na bank nic by nie wyszło… Na pewno nie moglibyśmy tak spokojnie się porandkować w takowych klimatach. Wesele i ślub stał by pod znakiem zapytania. Przyznam się szczerze, że wtedy to był magiczny czas. Chmury się rozstąpiły, pandemii nie było, lato było gorące i deszczowe. I choć jak w każdej bajce, były baby jagi i potwory co tam coś próbują zepsuć, no cóż- nie nada. Czasem wracamy myślami do tej niestandardowej historii. Znalazłam ten filmik, mam nadzieję że trzymaliście choć trochę dziś te kciuki, jeszcze odrobinę będzie potrzeba ale i tak dzięki – czytamy w opise opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Szukając filmiku z Rysiem z 1 kąpieli trafiłam na takowe zdjęcie. Tak sobie przez chwilę pomyślałam, co by było , jak byśmy się poznawali w czasie np. Takiej pandemii. Paweł pewnie by nie przyleciał, ja bym wybrała bądź nie kogoś, z kim na bank nic by nie wyszło… Na pewno nie moglibyśmy tak spokojnie się porandkować w takowych klimatach ❤️Wesele i ślub stał by pod znakiem zapytania. Przyznam się szczerze, że wtedy to był magiczny czas. Chmury się rozstąpiły, pandemii nie było, lato było gorące i deszczowe. I choć jak w każdej bajce, były baby jagi i potwory co tam coś próbują zepsuć, no cóż- nie nada. Czasem wracamy myślami do tej niestandardowej historii 😁Znalazłam ten filmik, mam nadzieję że trzymaliście choć trochę dziś te kciuki, jeszcze odrobinę będzie potrzeba ale i tak dzięki❤️

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz