Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgosia Borysewicz z ROLNIK SZUKA ŻONY poruszyła temat powiększenia ust!

Małgosia Borysewicz z ROLNIK SZUKA ŻONY poruszyła temat powiększenia ust!

od Marcin Karwoski
Reklama
Małgosia Borysewicz przez wielu fanów była podejrzewana o powiększenie swoich ust. Celebrytka dziś na swoim instagramie postanowiła rozwiać wszystkie podejrzenia.

Małgosia Borysewicz przez wielu może być kojarzona jako uczestniczka Rolnik szuka żony. Gwiazda w programie poznała się z swoim obecnym mężem, Pawłem Borysiewicz. Warto wspomnieć, że doczekali się już oni nawet synka Rysia. Małgosia również prowadzi bardzo aktywny profil na swoim instagramie. Ostatnio celebrytka postanowiła odpowiedzieć na nim na pytanie czy powiększyła swoje usta.

Małgosia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Samo zdjęcie nie było tak ważne jak opis, w którym gwiazda postanowiła poruszyć temat powiężenia ust. Celebrytka nareszcie rozwiała wszystkie plotki na ten temat.

Pytacie, czy zrobiłam usta? Gdzie, ja się pytam, jak paznokcia trzeba sobie teraz nawet samemu i włoski. Tęsknie za odświeżeniem chłodnego blondu, choć jest ok. W takich momentach doceniasz profesjonalizm fryzjera oraz jego kosmetyków, dzięki czemu masz trwałość koloru od 2 miesięcy. – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Kwarantanna na wsi tydzień 2! Wszystkie tęsknimy za szybkim nalotem na miasto i okolice,w danej sytuacji pozostają nam spacery po malowniczej miejscowości, gdzie w ciszy łapiemy mroźne słońce☀️-6 dziś na Pdl. Od piątku brak listonosza, dokumenty wysyłamy przez e majl 😁i czekamy i czekamy na odbiór w chwili obecnej na poczcie. Patrząc się na Was, wszyscy gotujemy i pieczemy jak Master chefy 😀Krokiety od siostry zrobiły nam wczoraj obiad. Pytacie czy zrobiłam usta?Gdzie ja się pytam, jak paznokcia trza sobie teraz nawet samemu i włoski, tęsknie za odświeżeniem chłodnego blondu choć jest ok,w takich momentach doceniasz profesjonalizm fryzjera oraz jego kosmetyków, dzięki czemu masz trwałość koloru od 2 miesięcy ❤️Mąż zdrowy dziękuję lekko zaspany🙂 krem z selera dziś zrobię, a przepis na blok dyktuję: 11 łyżek wody, 1 szklanka cukru, 3 łyżki kakao, 2 margaryny najlepiej palmy( herbatniki nie mekną) zagotować, przestudzić, wkruszyć 3 paczki herbatników i dodać 1 mleko w proszku 500g. Wymieszać,przełożyć do formy keksówki i schłodzić -domowa czekolada. Moja znajoma dodaje łyżkę kawy rozpuszczalnej do, daje to karmelowy efekt, jak lubicie. W tym tygodniu szykuje się nam może nie spór, ale polubowne rozdzielenie miedzy😁Jak Kargule i Pawlaki🙄Takie powojenne dzieje:ten przyorał, ten odorał a podobno kiedyś było w ogóle inaczej😃🙉Sama jestem ciekawa, bo podobno racja leży po naszej stronie 😳😛😂jak zawsze u każdego rolnika. Wiecie, że w czasach powojennych działki liczono krokami i 2 metrowymi miarkami?Dziadzio mój to ogarniał na wsi i spisywał umowy kupna/sprzedaży, do każdej umowy dołączeni byli świadkowie, szkoda że tych pamiątek piśmiennych jest tak mało, większość w archiwum w Łomży.Te historie trzeba spisać, w sumie trochę Wam opowiadam na bieżąco ❤️#lee #agiroshoespl #zostańwdomu #blokczekoladowy #kwarantannanawsi#azycietoczysiedalej

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Po co robić usta. Są akuratne

Pieknie Pani wyglada, jak zawsze

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz