Reklama
Strona głowna Gwiazdy Małgosia Borysewicz zmienia nawyki

Małgosia Borysewicz zmienia nawyki

od Karolina Melon
Reklama
Małgosia Borysewicz uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” planuje zmienić nawyki. O swoich planach poinformowała internautów na swoim profilu Instagramowym. Dokładnie chodzi o wcześniejsze wstawanie o godzinie piątej rano. Powód, dla którego postanowiła zmienić swój rytm dnia to po to aby szybciej  wyrobić się z obowiązkami związanymi z gospodarstwem i więcej czasu przebywać w domu.

“W tym tygodniu wstaję już od godziny piątej. Obiecałam sobie, że będę wstawać wcześniej, żeby wcześniej przychodzić do domu – powiedziała na Instastory.

Głównym drugim powodem jest więcej obowiązków związanych z nadchodzącą wiosną.

“No powiem wam, że trochę się boję początku sezonu, bo to że nie mamy zimy to wiadomo, ale w sezonie wiosenno-letnim będziemy mieć troszkę więcej zajęć i pracy. Powoli przestawiam się już ze snu zimowego. Ogólnie jestem takim “łakomczuchem snu” i niedobory senne mam od jakiegoś roku ale to nic.

Instagram/rolnikwszpilkach

Na szczęście może liczyć na pomoc męża, który przejął od niej część obowiązków. Rolniczka może być dumna ponieważ jej mąż nigdy wcześniej nie pracował na gospodarstwie i musiał  wszystkiego się uczyć.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz