Reklama
Strona głowna Instagram Małgosia z “Rolnik szuka żony” już na ostatniej prostej! Poród tuż tuż!

Małgosia z “Rolnik szuka żony” już na ostatniej prostej! Poród tuż tuż!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Uczestniczka programu “Rolnik szuka żony” jest już w zaawansowanej ciąży. Małgosia pokazała brzuszek i jak widać, czuje się świetnie.

Na ostatniej prostej to już Wam powiem nawet o ciastku z kremem już nie myślę, nie wiem czy synus mnie tak ściska, czy stres, czy myśl o tym co nieznane. Dobrze że jesteśmy w zimowej aurze, chwila mroźnego oddechu działa zdecydowanie lepiej niż upalny powiew wiatru. Samodzielnie wykonane pedicure nigdy nie sprawiało tyle frajdy, co ostatnio 😄 – pisze na Instagramie.

Małgosia i Paweł pochwalili się również dekoracją ściany, jaką przygotowali dla swojego synka. Na szarej ściance można zauważyć napis “Ryś” składający się z literek a wokół niego niebieskie gwiazdki.

instagram.com/rolnikwszpilkach/

Parze życzymy wszystkiego co najlepsze.

View this post on Instagram

Na ostatniej prostej to już Wam powiem nawet o ciastku z kremem już nie myślę, nie wiem czy synus mnie tak ściska, czy stres, czy myśl o tym co nieznane. Dobrze że jesteśmy w zimowej aurze, chwila mroźnego oddechu działa zdecydowanie lepiej niż upalny powiew wiatru. Samodzielnie wykonane pedicure nigdy nie sprawiało tyle frajdy, co ostatnio 😄 Nie wiem co myślał sobie moj mąż robiąc mi tą mini sesję dywanową (na pewno powyrzuca mi większość czarnych ubrań z szafy) – dla każdego mężczyzny widok kobiety w odmiennym stanie to wyzwanie, a wspólne zabiegi pielęgnacyjne to niezła frajda. Zakochana w olejkach dziś serwuję @hellobody_pl i kod rabatowy 20wszpilkach, – 20 % na wszystko. To idzie ta wiosna, czy nie idzie… Zniecierpliwiona 🤰😊😌

A post shared by Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz