Reklama
Strona głowna Gwiazdy Malwina Dubowska urodziła!

Malwina Dubowska urodziła!

od Marcin Karwoski
Reklama
Malwina Dubowska urodziła synka. Aktorka tą radosną nowiną pochwaliła się na swoim instagramie. Gwiazda również zdradziła kilka szczegółów.

Malwina Dubowska głownie swoją popularność zdobyła dzięki serialowi “Przyjaciółki”, gdzie gra role Zosi. Możemy ją również kojarzyć z roli Dagmary w kryminalnym hicie TVN “Pułapka”. Aktorka ma dopiero 22-lata mimo tego bardzo aktywnie oraz dynamicznie rozwija swoją karierę. Tym razem gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się, że została mamą. Celebrytka urodziła chłopczyka który otrzymał zagraniczne imię.

Malwina na swoim instagramie pochwaliła się nowymi zdjęciami. Celebrytka przedstawiła kilka zdjęć z ciąży oraz jedno gdzie wraz z swoim ukochanym trzymają chłopczyka. Gwiazda w opisie zdradziła jakie imię otrzymał chłopiec.

28 stycznia, godz. 6:39 urodził się nasz synek William  Nasze szczęście, ogromna radość i wzruszenie jest nie do opisania! Skrzynka pęka w szwach od wiadomości gratulacyjnych, nie nadążam, wybaczcie  dlatego z tego miejsca bardzo, bardzo dziękujemy za wszystkie serdeczne słowa i gratulacje!  a na deser…
Prezentuje krótką historyjkę zdjęciową „Ciążowe perypetie”
2. Tak się właśnie czuje teraz- szczęśliwa, z pełnym miłości serduszkiem, no MATKA jestem!
3. Tak jadę na ostatnie badania
4. Ostatnia wyprawa na zakupy
5. Tak czekaliśmy z @kevinmglej na naszego maluszka
A teraz ściskam na dobranoc,
Mal – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

W komentarzach znalazły się liczne gratulacje do rodziców, my również gratulujemy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz