Reklama
Strona głowna Wydarzenia Mamaginekolog dokonała niemożliwego?! Zebrała milion złotych dla WOŚP!

Mamaginekolog dokonała niemożliwego?! Zebrała milion złotych dla WOŚP!

od Paulina Buczkowska
Reklama
Gdy oczy wielu internautów były skierowane na to co dzieje się podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w telewizji, polska blogerka podbijała internet. Dzięki pomocy rodziny, przyjaciół i swoich obserwatorów dokonała niemożliwego sprzedając rekordową ilość ebooków, z których zysk przekazała na WOŚP.

MAMAGINEKOLOG ZEBRAŁA PONAD MILION ZŁOTYCH DLA WOŚP!

Mowa o Nicoli Sochacki-Wójcickiej, która działając od wielu lat w sieci pod nickiem mamaginekolog w trzy dni zebrała ponad milion złotych. Brawo! Jesteś wielka! – piszą internauci komentując jej poczynania. Nicola mimo ogromnej popularności jest osobą niezwykle skromną, stąd też sukces zawdzięcza nie tylko sobie, ale przede wszystkim swoim obserwatorom – mamy MILION na @fundacjawosp 💪🏻🙊❤️ dziękuję Wam – napisała udostępniając zdjęcie z synem na rękach

W związku z 27. finałem WOŚP Pomocy Nicole Sochacki-Wójcicka zdecydowała się na internetową sprzedaż swoich książek w formie ebooków.

SPRZEDAŁO SIĘ PONAD 95 TYSIĘCY EBOOKÓW

Instaserial  o miłości oraz Instaserial o ślubie to autobiograficzne opowieści o życiu Nicoli. O tym jak poznała swojego męża, grupę Enej czy swoich mentorów, którym zawdzięcza wiele dobrego. Koszt jednego ebooka wyniósł 12,30 zł . Każde 10 zł z tej kwoty mamaginekolog przekazała na WOŚP natomiast  2,30 zł – na pokrycie podatku VAT.

Finalnie Nicole Sochacki-Wójcicka zebrała ponad milion złotych, co jest nie lada wyczynem i ogromnym sukcesem jej całego teamu. Zresztą nie pierwszym.

Mamaginekolog jest twórcą tematycznych segregatorów m.in. poszerzających wiedzę medyczną nie tylko mam, ale również samych kobiet i mężczyzn. Dzięki jej internetowej rewolucji kobiety zwracają uwagę na to, czym mają pobieraną cytologię. Wiedzą, jak istotne w tym badaniu jest użycie specjalnej szczoteczki przeznaczonej do tego badania. Nicole Sochacki-Wójcicka wspólnie ze swoim zespołem stworzyła również ubranka dla wcześniaków oraz koszule nocne i piżamy dla kobiet. Dla wielu internautów jest nadzieją współczesnej ginekologii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz