Strona głowna Ogólne Manchester United wygrywa w ligowym hicie!

Manchester United wygrywa w ligowym hicie!

Jose Mourinho nie zaliczy powrotu na Old Trafford do udanych. Prowadzony przez Portugalczyka Tottenham przegrał z Manchesterem United 2:1.

Mourinho powrócił na Old Trafford, gdzie pracował jako trener Manchester United w latach 2016-2018. Po zwolnieniu długo nie przejmował innego klubu, aż został ogłoszony w listopadzie jako nowy szkoleniowiec Tottenhamu. Powrotu nie może jednak zaliczyć do udanych, bo prowadzony przez niego zespół przegrał z “Czerwonymi Diabłami” 2:1.

Strzelanie rozpoczął już w 6. minucie Marcus Rashford. Lingard wykorzystał błąd obrony, odegrał do pomocnika Tottenhamu, który strzałem w krótki róg pokonał Gazzanigę. W 39. minucie fenomenalną bramką popisał się Dele Alli. Anglik przyjął piłkę w polu karnym po interwencji De Gei. Następnie przerzucił ją nad obrońcą, po czym strzałem po dalszym słupku pokonał bramkarza Manchesteru United.

Tuż po przerwie fatalny błąd popełnił Sissoko. Sfaulował w polu karnym Rashforda, który po chwili pewnie wykorzystał “jedenastkę”. Tottenham próbował odrobić straty, jednak obrońcy Manchesteru United byli niemal bezbłędni i nie pozwolili drużynie Jose Mourinho na stworzenie realnego zagrożenia pod bramką de Gei. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie.