Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcelina Zawadzka nie miała łatwego początku roku! Co takiego wydarzyło się w życiu prezenterki?!

Marcelina Zawadzka nie miała łatwego początku roku! Co takiego wydarzyło się w życiu prezenterki?!

od Damian Kowal
Reklama
Marcelina Zawadzka ma za sobą trudny początek roku. Z pewnością będzie go wspominać przez dłuższy czas!

Poprzez natłok zajęć pojawił się w jej życiu prywatnym lekki kryzys, przez co musiała przestawić swój zegar biologiczny. Wszystko przez poranne wstawanie na plan programu “Pytanie na śniadanie”.

Już jest wszystko w porządku. Jakoś się wygrzebuję z tego wszystkiego. Ze snem bywa różnie, jak się wstaje do programu na 5 rano, czyta scenariusz , więc jest ciężko jak się tak pracuje. I w nocy i rano. Staram się odsypiać kiedy mogę, czasem w ciągu dnia. Ale to już nie jest takie dobre, bo chodzę potem taka rozlazła. Staram się bardziej zadbać o siebie. Ten nowy rok przynosi dużo zmian.

W rozmowie z serwisem jastrzabpost.pl opowiedziała także o wyjeździe do Afryki. Na miejscu miała okazję zobaczyć jak wygląda prawdziwe życie w biedzie. Dostrzegła przez to problemy trzeciego świata. Jak się do tego odniosła?

Byłam ostatnio w Afryce, niedawno wróciłam. Człowiekowi się trochę świat zmienia, jak widzi rzeczywistość w tak trudnych, biednych krajach. Ci ludzie jaką mają perspektywę, albo wręcz jakich nie mają perspektyw. Styczeń był dla mnie dość ciężki psychicznie, jeśli chodzi o Afrykę.

Trzymamy kciuki, aby teraz było już tylko lepiej!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Marcelina Zawadzka (@marcelina_zawadzka)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz