Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcelina Zawadzka odchodzi z serialu! Fani będą rozczarowani.

Marcelina Zawadzka odchodzi z serialu! Fani będą rozczarowani.

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Marcelina Zawadzka to obecnie najbardziej lubiana postać show biznesu. Piękna prezenterka, aktorka, miss Polonia zdobyła sympatię widzów swoją skromną osobą.

Na co dzień widzowie mogą ją oglądać w programie Pytanie na śniadanie, jakiś czas temu uczestniczyła w programie rozrywkowym Dance Dance Dance, gdzie pokazała swoje umiejętności taneczne, natomiast w środy można obserwować jej zdolności aktorskie w serialu Na sygnale.

Jak się okazuje przygoda Marceliny z serialem niedługo się zakończy. Z informacji podanych przez Super Express wynika, że serialowa Gabi, w która wciela się Marcelina zostanie uśmiercona.

Widzowie przeżywali jej wzloty i upadki, trzymali kciuki za jej życie, kiedy chciała popełnić samobójstwo. Wydawało się, że jej rola jest niezagrożona. Niestety nic nie trwa wiecznie. Wkrótce ratowniczka Gabi zginie w tragicznych okolicznościach.

Fani niezbyt długo nacieszyli się widokiem swojej ulubienicy. Pozostaje tylko oglądać Marcelinę w Pytaniu na śniadanie, ponieważ z programem nie zamierza się żegnać.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Na Sygnale (@nasygnale.official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz