Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciem bez makijażu!

Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciem bez makijażu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marcelina Zawadzka ostatnio zaskoczyła swoich adoratorów. Celebrytka na swoim instagramie bardzo rzadko pokazuje się w swoim naturalnym wydaniu. Gwiazda tym razem zrobiła wyjątek. Spójrzcie tylko jak wygląda w tym wydaniu!

Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywna osoba na swoich social mediach. Gwiazda na swoim instagramie bardzo chętnie chwali się swoim życie prywatnym. Celebrytka ostatnio pochwaliła się bardzo odważnym zdjęciem w koronkowym staniku. A tym razem pokazała się bez makijażu!

Marcelina na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w swojej naturalnej wersji. Gwiazda zdaniem wielu internatów wygląda obłędnie w tym wydaniu!

Uwielbiam rzeczy pochodzące z natury, tak samo jak i naturalne piękno – zawsze uważam, że warto podkreślać to co mamy – zamiast zmieniać się i upodabniać do innych. Dlatego też moją uwagę zwróciła polska marka kosmetyków UZDROVISCO Powstała, aby przywracać kobietom to, co utracone, a nie zmieniać ich wygląd Maksymalne dawki składników aktywnych, unikalne roślinne esencje oraz lekkie formuły i przepiękny zapach pozwolą przypomnieć Ci, że jesteś #PieknaNaturalnie! A Wy? jak dbacie o swoje naturalne piękno? – czytamy w opisie dodanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Jesteś piękna sama z siebie, żaden kosmetyk ci niepotrzebny
Jesteś piękna w takim wydaniu.
Wyglądasz naprawde cudnie!
Jeju jaka ty jesteś piękna!

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz