Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciem z wakacji! Wygląda obłędnie?!

Marcelina Zawadzka pochwaliła się zdjęciem z wakacji! Wygląda obłędnie?!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marcelina Zawadzka ostatnio na swoim instagramie postanowiła trochę powspominać. Celebrytka na swoim profilu zamieściła zdjęcie z swoich wakacji. Gwiazda do dodanej fotografii również załączyła przesłanie do swoich obserwatorów.

Marcelina Zawadzka jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym potwierdzeniem tego jest jej instagrama, który aktualnie obserwuje ponad 520 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym.

Marcelina na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda postanowiła opublikować swoją starą fotografie z ostatnich wakacji. Celebrytka do tego wszystkiego załączyła bardzo ciekawe przesłanie dla swoich fanów.

W każdej sytuacji masz wybór, kiedy wstajesz rano, powiedz: “Dzisiaj wybieram radość i szczęście”, nie patrzę na wczoraj ani na jutro… Chociaż jak przeglądam galerię i wracam myślami do tych chwil ze zdjęcia, to czuję ogromną radość i wdzięczność, że mogłam się znaleźć w swoim życiu w tak pięknym i wyjątkowym miejscu. Stąd pomyślałam, że poniedziałek to idealny czas na takie foty – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Boska

Zjawiskowo jak zawsze Marcelino

Cudowna jesteś Marcelinko sexy na maxa

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz