Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcelina Zawadzka pokazała się prawie naga! Internauci porównali ją do Jennifer Lopez

Marcelina Zawadzka pokazała się prawie naga! Internauci porównali ją do Jennifer Lopez

od Marcin Karwoski
Reklama
Marcelina Zawadzka korzysta ze sprzyjającej pogody. Celebrytka na swoim instagramie pochwaliła się zdjęciami na których pozowała w seksownym pomarańczowym bikini. Internauci bardzo szybko porównali ją do Jennifer Lopez.

Marcelina Zawadzka wybrała się na swój zasłużony urlop. Celebrytka postawiła na piękne Bahamy. Dziennikarka swój wypoczynek bardzo aktywnie relacjonuje na swoim instagramie. Tym razem na jej profilu ukazało się zdjęcie na którym pochwaliła się swoją szczupła, wysportowaną sylwetką.

Marcelina nie może narzekać na pogodę, my również a to wszystko przez jej ostatnie zdjęcie, które idealnie podnosi temperaturę. Gwiazda na ostatnio opublikowanych fotografiach pokazała się w pomarańczowym stroju kąpielowym. Spójrzcie tylko jak się w nim cudownie prezentowała.

Jestem w raju! Bahamy to doskonałe miejsce na odpoczynek i regenerację sił. Dużo się działo od początku roku i chyba pierwszy raz w życiu mam potrzebę „nicnierobienia” chociaż tu ciężko o leniuchowanie, plaże są tak piękne że dech zapiera, warunki do nurkowania – wymarzone no i cudowne, barwne rafy koralowe – czytamy w opisie.

Internauci w komentarzach porównali celebrytke do Jennifer Lopez.

Wyglądasz jak Jlo 

chciałam to samo napisać

coo? Zdecydowanie lepiej od tej starszej Pani

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz