Reklama
Strona głowna Ogólne Marcin Bułka poza kadrą PSG w Lidze Mistrzów

Marcin Bułka poza kadrą PSG w Lidze Mistrzów

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Marcin Bułka nie znalazł się w kadrze Paris Saint-Germain zgłoszonej na rozgrywki grupowe Ligi Mistrzów. Mistrzowie Francji zgłosili do gry tylko dwóch bramkarzy. Są to Keylor Navas oraz Sergio Rico.

W ostatni piątek dość niespodziewanie Marcin Bułka znalazł się w podstawowym składzie PSG na mecz ligowy. Rywalami Paryżan było Metz, a PSG wygrało 2:0. Młodzieżowy reprezentant Polski zagrał pewnie i co najważniejsze zachował czyste konto. Niestety nie wzmocniło to jego pozycji w hierarchii klubowych bramkarzy.

Tuż przed zakończeniem okienka transferowego z Paryża odszedł Alphonse Areola, który przeniósł się do Realu Madryt. W drugą stronę z kolei przywędrował Keylor Navas. Kilka dni wcześniej przyszedł także Hiszpan Sergio Rico. Ta dwójka została wpisana w kadrę klubową w Lidze Mistrzów w najbliższym sezonie. Każdy z klubów musi podać 25 – osobową kadrę, w której musi być minimum dwóch bramkarzy. Paryski klub zdecydował się tylko na dwóch bramkarzy, przez co Bułka musiał obejść się smakiem. Zmiany w kadrze będzie można dopiero przeprowadzić po zakończeniu fazy grupowej.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz