Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcin Dubieniecki broni Jarosława Bieniuka! Piłkarz ofiarą oszustów?

Marcin Dubieniecki broni Jarosława Bieniuka! Piłkarz ofiarą oszustów?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Wielka afera z udziałem Jarosława Bieniuka nabiera zupełnie innego znaczenia w sprawie. Jeszcze dwa dni temu cała Polska huczała o rzekomym gwałcie, którego miał dopuścić się Jarek na dwudziestokilkuletniej dziewczynie.

Wszyscy wierzyli w niewinność piłkarza, wspierali go i dodawali otuchy. Wśród nich znaleźli się internauci, fani w także gwiazdy show-biznesu. W obronie Bieniuka stanął Marcin Dubieniecki – mężczyzna postanowił zareagować rzucając inne światło na sprawę. Z wpisu Dubienieckiego wynika, że ktoś próbuje zaszkodzić Jarkowi, a rzekoma poszkodowana jest mu dobrze znana:

Znam osobiście Jarka. Nie wierze w takie zdarzenie. Wszyscy rozsądni ludzie dziś wiedza jak jest skonstruowany świat konsumpcji i parcia instagramowych dziewczyn na szkło. W polskim prawie obowiązuje zasada domniemania niewinności i tego się trzymajmy. . Cały Sopot huczy, ze ta Pani mocno słynęła z różnych tego typu zabaw, które odbywały się za obopólną akceptacja ale podobno w otoczeniu jej jest ktoś kto mocno ciśnie na wątek szantażu pod tytułem Cyt… „zapłacisz a będziesz mieć spokój”. Może warto to zbadać Prokuraturo…

Teoria spiskowa mająca na celu zaszkodzić byłemu piłkarzowi? To możliwe.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz