Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcin Hakiel wspomniał swoje pierwsze spotkanie z Katarzyną Cichopek!

Marcin Hakiel wspomniał swoje pierwsze spotkanie z Katarzyną Cichopek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek w programie Krzysztofa Ibisza postanowili powspominać trochę. Celebryci również opowiedzieli trochę o swoim przemyśleniach przed ich pierwszym spotkaniu.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel już od dwunastu lat tworzą bardzo zgodne oraz szczęśliwe małżeństwo. Swoim szczęście chętnie oraz aktywnie dzielą się w mediach społecznościowych. Ostatnio nawet na swoich instagramach poruszyli temat radowania w domowym zaciszu. Dziś pozwoli swoim fanom dowiedzieć się trochę o początkach ich znajomości.

Katarzyna i Marcin ostatnio byli gośćmi w programie “Demokijaż” Krzysztofa Ibisza. To własnie w nim postanowili opowiedzieć trochę o swoim spotkaniu. Tak własnie je wspominał Marcin Hakiel.

Miałem takie wyobrażenie, że będzie to jakaś turbo gwiazda. Nie wiedziałem, kim Kasia jest. Przyszedłem na salę i zobaczyłem dziewczynkę z warkoczami. W sumie nie wiedziałem, czy to jest ta gwiazda, czy nie.

Katarzyna jednak miała na to nieco inne spojrzenie. Okazuje się, że aktorka już go wcześniej śledziła.

Byłam zafascynowana programem i moim marzeniem było w nim wystąpić. Jak dowiedziałam się, że będę tańczyła u boku Marcina Hakiela, doskonale wiedziałam, kim jest, jak tańczył w pierwszej edycji, jak wygląda i jakie ma sukcesy

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz