Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcin Korcz podzielił się swoimi rozmyśleniami!

Marcin Korcz podzielił się swoimi rozmyśleniami!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marcin Korcz ostatnio na swoim instagramie podpadł swoim fanom. Okazuje się, że jego pomysł na zapuszczenie brody nie spodobał się wszystkim.

Marcin Korcz jest bardzo aktywną osobą w mediach społecznościowych. Idealnym tego potwierdzeniem jest jego profil na instagramie, który śledzi aktualnie trochę ponad 100 tysięcy osób. Aktor bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym.

Marcin na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje na tle lasu. Aktor w opisie podzielił się swoimi rozmyśleniami na temat polskich lasów.

Byłem dzisiaj w lesie. Wiem, wiem, po tym, jak wyglądam można powiedzieć, że nie tyle tam byłem, co raczej mieszkałem. Ej Robinson, gdzie twoja wyspa. Śmiało. Szanuje takie uszczypliwości, ale pomyślałem po tym, co zobaczyłem, że te nasze lasy ostatnio taką popularnością cieszyły się chyba w średniowieczu, a ludzi na świecie było mniej i stosunek lasów do miast też jakby był korzystniejszy… – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach zwrócili uwagę na jego brodę, która nie wszystkim przypadła do gustu.

Lubię mężczyzn w zaroście, ale ciebie jednak bez, chociaż może gdybyś zdecydował się na krótszy, to chyba byłoby idealnie.
Bardzo niewyraźnie wyglądasz. Fryzjer by się przydał.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz