Marcin Najman nie mówi pas. Hitowa walka tuż-tuż?!

www.radioeska.pl

Po porażce z Pawłem „Trybsonem” Trybałą wydawało się, że Marcin Najman zakończy sportową karierę. Okazało się, że prawdopodobny jest występ Najmana na gali FAME MMA, a jego rywalem miałby być Piotr „Bonus BGC” Witczak.

Kilka dni temu Najman na swoim Facebooku napisał, że poznał swojego najbliższego rywala oraz formułę w jakiej ma odbyć się walka. Wielce prawdopodobne, że będzie to walka na gołe pięści, ponieważ według Najmana, kiedyś tak walczono.

https://www.youtube.com/watch?v=z4Pyux6rJCo&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0tefAyiDxL_h_SFg4lIBu5Krf7JfT_i4N3dAHHktvpisZL-0hO6J4mFM8

Na początku czerwca w walce wieczoru gali FFF Najman podejmował Pawła Trybałę. Pojedynek ten zakończył się szybkim oraz pewnym zwycięstwem „Trybsona”. Była to kolejna zawstydzająca porażka Najmana. W mediach pojawiło się wiele spekulacji kto może być nowym rywalem Najmana. Najczęściej padało na „Bonusa BGC”, który na swoich mediach społecznościowych pokazuje, że jest w trakcie przygotowań do walki. Jego bilans jest również mało atrakcyjny. Walczący dopiero trzykrotnie zawodnik poniósł trzy porażki, wszystkie przed czasem. Pod względem medialnym byłaby to walka, o której mówili by wszyscy. Internauci nie chętnie są za Najmanem, więcej zwolenników ma Witczak.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version