Reklama
Strona głowna Ogólne Marcin Najman zdradził plany na przyszły rok

Marcin Najman zdradził plany na przyszły rok

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Marcin Najman ogłosił zakończenie kariery. Pięściarz poinformował za pomocą Twittera, że w 2020 roku po raz ostatni wystąpi na arenach sportów walki.

Marcin Najman to intrygująca postać w polskim show biznesie. W mediach pojawił się już dobrych kilka lat temu jako uczestnik reality show “BIG Brother – VIP”. To tam publicznie zaczął snuć marzenia o karierze bokserskiej. Na koncie miał już kilka walk ze średniej klasy pięściarzami, więc kibice mogli się nabrać na jego opowieści. Trzeba jednak zaznaczyć, że przegrał swoje trzy pierwsze pojedynki.

W sobotę poinformował za pośrednictwem Twittera, że w 2020 roku zakończy swoją sportową karierę. “Moi Drodzy, mam 40 lat, przeżyłem wiele, a moja sportowa przygoda wkrótce się zakończy. Myślę, że rok 2020 to będzie już ostatni rok moich startów na arenach sportów walki” – napisał Najman W ostatnich dniach rozgorzała dyskusja na temat potencjalnego pojedynku Marcina Najmana z Piotrem Świerczewskim. Świerczewski mógłby zawalczyć z Najmanem bo walce z Collinsem. Najman z kolei jest w stanie zawalczyć na jednej gali ze Świerczewskim i “Bestią”.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz