Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marcin Tyszka zdradził jak wygląda kariera Klaudia El Dursi!

Marcin Tyszka zdradził jak wygląda kariera Klaudia El Dursi!

od Marcin Karwoski
Reklama
Za nami już finał kolejnej edycji Top Model. Ósmą edycje zwyciężył Dawid Woskaniam. Okazuję się, że nie tylko jego kariera stała się teraz bogatsza o kilka kontraktów. Marcin Tyszka na swoim instargamie zdradziła, że Klaudia również może w nich przebierać.

Marcin Tyszka na swoim instagramie pochwalił się nowym wpisem. Celebryta na opublikowanej fotografii przedstawił zdjęcie Klaudia El Dursi. W opisie zdradził, że jej kariera się bardzo mocno rozwineła.

Już w poniedziałek wielki finał @topmodelpolskatvn w którym zobaczycie również @klaudia_el_dursi
Klaudia będzie wraz ze wszystkimi uczestnikami choć nie zawalczy o zwycięstwo. Do tej pory budzi w Was mega emocje i chyba śmiało mogę powiedzieć, że jest pierwszą wygraną tej edycji. Zobaczycie Ją we wszystkich odcinkach, wiele super firm już widzi Klaudię jako swoją twarz i ambasadorkę. Właśnie ukazała się kampania @bizuteriaapart którą zrobiliśmy razem
Zmieniliśmy zasady programu właśnie po to by pojawił się ktoś troszkę starszy, dla wielu kobiet to super przykład że macierzyństwo nie wyklucza , wystarczy dbać o siebie. Chociaż fala hejtu jaka wysłała się na Klaudię od czasu złotego biletu chyba Ją troszkę przerosła… Ja uważam, że to to jest wielki sukces tej edycji jeszcze przed finałem i trzymam kciuki aby to był tylko początek. Teraz telefon się urywa, podejmuj właściwe wybory aby to był początek kolejnej dekady sukcesów PS jeszcze parę lat temu pewnie sam mówiłbym że po trzyciestce to nie do mody…ale świat się zmienił, wracają modelki lat 90, to jest idealny moment! – czytamy w opisie opublikowanej fotografii!

View this post on Instagram

Już w poniedziałek wielki finał @topmodelpolskatvn w którym zobaczycie również @klaudia_el_dursi Klaudia będzie wraz ze wszystkimi uczestnikami choć nie zawalczy o zwycięstwo. Do tej pory budzi w Was mega emocje i chyba śmiało mogę powiedzieć, że jest pierwszą wygraną tej edycji. Zobaczycie Ją we wszystkich odcinkach, wiele super firm już widzi Klaudię jako swoją twarz i ambasadorkę. Właśnie ukazała się kampania @bizuteriaapart którą zrobiliśmy razem 🤗 Zmieniliśmy zasady programu właśnie po to by pojawił się ktoś troszkę starszy, dla wielu kobiet to super przykład że macierzyństwo nie wyklucza , wystarczy dbać o siebie. Chociaż fala hejtu jaka wysłała się na Klaudię od czasu złotego biletu chyba Ją troszkę przerosła… Ja uważam, że to to jest wielki sukces tej edycji jeszcze przed finałem i trzymam kciuki aby to był tylko początek. Teraz telefon się urywa, podejmuj właściwe wybory aby to był początek kolejnej dekady sukcesów 💪👌⚡ PS jeszcze parę lat temu pewnie sam mówiłbym że po trzyciestce to nie do mody…ale świat się zmienił, wracają modelki lat 90, to jest idealny moment!

A post shared by Marcin Tyszka-Tysio (@tyszka_marcin) on

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Marcin Tyszka pokazał "zwariowaną" choinkę - Begio.pl 25 grudnia 2019 - 17:55

[…] Marcin Tyszka pokazał bardzo oryginalną choinkę. Dlaczego, aż tak przykuwa każdego wzrok? Sprawdźcie sami. […]

Napisz

Zostaw komentarz