Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marek Sekielski opowiada o operacji brata Tomasza

Marek Sekielski opowiada o operacji brata Tomasza

od Karolina Melon
Reklama
Marek Sekielski opowiada o swoim bracie Tomaszu ,który  zmaga się z chorobą otyłości. Jak wiadomo Tomasz od dłuższego czasu walczy z otyłością, diety nie przyniosły skutków więc dziennikarz postanowił poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Zabieg miał miejsce 3 tygodnie temu, Marek  tak opisuje stan Tomasza.

“Brat jest już w domu. Zabieg miał miejsce 3 tygodnie temu. Tomek dochodzi do siebie w domu, jest w dobrej formie. Musi się oszczędzać teraz we wrześniu i październiku. Ale to nie jest zabieg, po którym on musiał przez miesiąc leżeć w łóżku. Po trzech dniach wyszedł ze szpitala, chodzi normalnie (…) Czekaliśmy z tą wiadomością, aż się wszystko ustabilizuje. Ludzie pytali nas, dlaczego pewne aktywności, typu spotkania autorskie Tomka, zostały odwołane. Nie chcieliśmy go obciążać podróżami.

Do zabiegu namówiła Tomasza Henryka  Krzywonos ,która dzięki zabiegowi straciła 67 kilo.

“Tomek nie radził sobie z wagą. Zainspirowała go Henryka Krzywonos. Dzięki niej zrozumiał, że odwlekanie tej decyzji może się skończyć tragicznie. On stracił większość żołądka i nie jest teraz w stanie przyjąć dużej ilości pokarmu. Mniej je i chudnie”.

Tomasz po zabiegu wrócił już do pracy.

“Pracuje twórczo, ale stacjonarnie. Tomek dba o siebie w końcu. Może będziemy mieli delikatne opóźnienie (…) Pierwszy to druga część ”Tylko nie mów nikomu” czyli ”Zabawa w chowanego” – taki ma tytuł. To kolejny film o pedofilii w Kościele. On będzie na jesieni.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz