Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marek Torzewski śmiertelnie chory

Marek Torzewski śmiertelnie chory

od Karolina Melon
Reklama
Znamy polski tenor Marek Torzewski przeżywa trudny czas.

Wszystko zaczęło się w kwietniu, kiedy to do Marka trafiła przez pomyłkę faktura na kwotę 4550 zł. Poproszony o zwrot pieniędzy odmówił, skończyło się sprawą w sądzie i wyrokiem.

W obronie tenora stanęła córka podając swoją wersję wydarzeń.

” Ani media, ani sąd nie dają mojemu ojcu prawa do obrony, które jest gwarantowane konstytucyjnie. Jemu to odebrano. Przez sąd został skazany wyrokiem nakazowym w składzie jednoosobowym, więc nawet nie ma możliwości przedstawić swoich racji. Każde jego zażalenie, które jest wysyłane do sądu, jest oddalane. Każda próba kontaktu jest oddalana. Wyrok został do niego wysłany bez uzasadnienia i nie było żadnego śledztwa – mówiła.

Córka zdradziła również tajemnicę, o której polski tenor nie opowiada. Prawda jest taka, Marek wzmaga się od dłuższego czasu z chorobą nowotworową i jest to nowotwór złośliwy.

Usprawiedliwiając ojca dodała:

On jest w trudnej sytuacji zdrowotnej, bo jest osłabiony chorobą nowotworową. To już jakiś czas trwa. Ojciec nie jest osobą, która o tym opowiada, ale jest w takim momencie, że powinien mieć trochę więcej spokoju. Leczenie trwa. Nie chcę wchodzić w detale, ale jest to rak złośliwy. (…) Sytuacja nie jest łatwa dla niego i całej rodziny.

My życzymy Markowi powrotu do zdrowia.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz