Reklama
Strona głowna Ogólne Margaret czerpie inspiracje modowe i muzyczne od jednej z uczestniczek “The Voice of Poland”

Margaret czerpie inspiracje modowe i muzyczne od jednej z uczestniczek “The Voice of Poland”

od Damian Kowal
Reklama
Margaret oceniła występ jednej z gwiazd podczas ostatniego odcinka na żywo programu “The Voice of Poland”. Zdradziła także, że czerpie z niej różne inspiracje muzyczne i modowe. O kogo chodzi?

Małgosia opowiedziała o występie ostatniego gościa specjalnego muzycznego show, którym była Natalia Nykiel. Margaret zdradziła za co szanuje Natalię:

Ja bardzo Natalkę cenię i cieszę się, że ona tak konsekwentna jest w prowadzeniu tej swojej kariery, także ja bardzo wspieram, bardzo szanuję.

Nykiel tak samo jak Jamroży lubi eksperymentować z muzyką i stylizacjami. Nie umknęło to także Margaret, która w rozmowie z portalem przeambitni.pl powiedziała, że:

Natalia zawsze z imagem eksperymentowała i muszę się przyznać jako myślę też jednak jakiś tam dziwoląg na naszej polskiej scenie muzycznej, zawsze też sprawdzam to co Natalia puszcza, czy jakie robi teledyski, czy jak jest ubrana, bo jest to bardzo inspirujące.

Miło słucha się tego jak jeden artysta komentuje innego takimi słowami. Nie idzie za tym żaden hejt, którego niestety jest w dzisiejszym świecie coraz więcej, jest to prawdziwe, bez zazdrości.

Widzicie jakieś podobieństwa w stylu i muzyce dziewczyn?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Natalia Nykiel (@natnykiel)

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Margaret komentuje postępy uczestnika programu “The Voice of Poland” - Begio.pl 27 listopada 2019 - 15:39

[…] Margaret skomentowała postępy jednego z uczestników programu “The Voice of Poland”. Czy ma on szansę na wygraną?! […]

Napisz

Zostaw komentarz