Reklama
Strona głowna Gwiazdy Margaret komentuje postępy uczestnika programu “The Voice of Poland”

Margaret komentuje postępy uczestnika programu “The Voice of Poland”

od Damian Kowal
Reklama
Margaret skomentowała postępy jednego z uczestników programu “The Voice of Poland”. Czy ma on szansę na wygraną?!

Małgorzata Jamrozy pierwszy raz jest trenerem w TVoP. W jednej z rozmów skomentowała postępy Tadeusza, który jest w zestawieniu dziesięciu najlepszych głosów “The Voice Global”. Co to dla niej oznacza?

Jako dla trenerki to nic, oprócz tego, że jest po prostu mi miło. Tak naprawdę to dla koleżanki. My się z Tadzikiem znamy, bardzo się cieszę, że on w tym programie został tak zauważony i tak doceniony i po prostu trzymam kciuki żeby to się przełożyło na dalsze ruchy muzyczne, bo Tadzik jest fenomenalny. Jest bardzo utalentowanym gościem i naprawdę zasługuje na to, żeby ten jego głos był słyszany.

W wywiadzie z portalem przeambitni.pl wspomniała, że:

Zarówno Tadzik i zarówno Stanisław są wygranymi w jakimś sensie. Myślę, że każdy z nich ma coś wyjątkowego i tak naprawdę idą oni łeb w łeb

Do finału z drużyny Małgosi dostał się jednak Tadeusz Seibert.
Margaret opowiedziała również o przygodach z muzycznymi festiwalami, gdzie poznała Tadzika. Stwierdziła nawet, że w programie spotkała wielu znajomych z młodzieńczych lat:

Ja jestem dziewczyną, która w swoim młodzieńczym wieku jeździła bardzo dużo po festiwalach piosenki i ja w tym programie spotkałam dużo swoich starych znajomych, nie tylko Tadzika. Julka Olecka, która tydzień temu niestety odpadła też jest moją koleżanką z festiwali…więc ten program oprócz tego, że jest dla mnie świetną przygodą, ja też się dużo uczę i też tę wiedzę przekazuję, to jeszcze oprócz tego dla mnie takim sentymentalnym powrotem do lat młodzieńczych, bo faktycznie dużo strasznie znajomych tam jest

Kibicujecie Tadzikowi czy chcecie, aby program wygrał zupełnie ktoś inny?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Tadeusz Seibert (@tadeuszseibert)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz