Reklama
Strona głowna Gwiazdy Margaret nie zaśpiewa podczas sylwestrowego koncertu TVP!

Margaret nie zaśpiewa podczas sylwestrowego koncertu TVP!

od Marcin Karwoski
Reklama
Margaret dość niedawno ogłosiła, że zawiesza swoją karierę. Gwiazda tym razem również poinformowała, że rezygnuje z swojego występu podczas sylwestrowego koncertu na TVP.

Margaret ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Gwiazda dodała screen’a notatki w notatniku. Celebrytka zdradziła tam dlaczego nie zaśpiewa podczas sylwestrowego koncertu na TVP. Okazuje się, ze to wszystko przez jej problemy ze zdrowiem.

(…) Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja – czytamy w dodanym wpisie Margaret.

Warto dodać, że według doniesień portalu Onet, celebrytka będzie odpoczywać nie tylko od sceny ale również od mediów społecznościowych. Życzymy szybkiej regeneracji oraz szybkiego powrotu do pełnego zdrowia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz