Reklama
Strona głowna Gwiazdy Margaret o relacja z Michałem Szpakiem. Co powiedziała gwiazda

Margaret o relacja z Michałem Szpakiem. Co powiedziała gwiazda

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Już niedługo na antenie Telewizji Polskiej zobaczymy nową edycje kultowego programu rozrywkowego The Voice Of Poland. Program budzi dużo emocji dlatego większość widzów nie może doczekać się jego emisji. Wszystko za sprawą nowej obsady trenerów, którzy zasiądą na fotelach by skompletować swoją grupę z najlepszymi głosami w Polsce.
Nie tylko to sprawia, że program budzi duże zainteresowanie, bowiem wśród trenerów pojawiła się Margaret i Michał Szpak. W mediach od dawna krążą plotki o rzekomym konflikcie tej dwójki, która ma nie przepadać za sobą od momentu preselekcji Eurowizja 2016, a wszystko przez wygraną Michała Szpaka, który pokonał faworytkę bukmacherów – Margaret.
Teraz gwiazdy spędzają ze sobą dużo czasu na planie, więc nasuwa się jedno pytanie, czy aby na pewno dochodzi między nimi do spięć?
Te nurtujące pytanie rozwiewa Margaret, która pierwszy raz odpowiedziała o swojej relacji z Michałem Szpakiem.

Podczas rozmowy z portalem Interia.pl piosenkarka odniosła się do rzekomych pogłosek o fatalnej relacji ze Szpakiem. Okazuje się, że nie było i nie ma żadnego konfliktu, a praca na planie z wokalistą jest określana jako wzorcowa:

“To oczywiście nieprawda. Tak naprawdę na planie „Voice’a” z Michałem bardziej się polubiliśmy niż znienawidziliśmy. Było przezabawnie. Boję się tego oglądać, chyba tego nie zrobię. Jestem przerażona, bo my się tak świetnie bawiliśmy, może nawet za bardzo”

Dodatkowo Gosia przyznała, że udało jej się skompletować wspaniałą grupę. Podobno w grupie gwiazdy znajduje się przyszły finalista 10. edycji The Voice’a:

“Mam materiał na jednego finalistę. Myślę, że osobowości w mojej grupie, takich które zaistnieją, jest na pewno więcej niż dwie.”

Nie możemy doczekać się emisji programu. A Wy?

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Margaret (@margaret_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz