Reklama
Strona głowna Gwiazdy Margaret odwołuje swój występ

Margaret odwołuje swój występ

od Karolina Melon
Reklama
Niedawno Margaret ogłosiła na Instagramie, że zawiesza swoja karierę na rok. Powodem takiej decyzji miały być problemy zdrowotne.

“Niestety, ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia, niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło. Wasza Gaja – napisała artystka.

Materiały prasowe

Fani jednak mieli nadzieję, że piosenkarka wystąpi jeszcze podczas koncertu sylwestrowego w TVP. Okazuje się, że gwiazda odwołała swój występ w Zakopanem. Jest to wiadomość nie oficjalna. Nie została jeszcze potwierdzona żadnym wpisem wiadomo tylko tyle, że ma odpoczywać od sceny oraz mediów społecznościowych. Ostatni rok był bardzo intensywny więc mógł mieć wpływ na stan zdrowia. Mamy nadzieję, że piosenkarka trochę odpocznie i wróci do nas pełna energii.

Wokalistce życzymy powrotu zdrowia.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz