Reklama
Strona głowna Gwiazdy Margaret udzieliła wywiadu przez który wzrosło zainteresowanie apostazją!

Margaret udzieliła wywiadu przez który wzrosło zainteresowanie apostazją!

od Marcin Karwoski
Reklama
Margaret w swoim ostatnim wywiadzie zdradziła, że planuje odejść od Kościoła. Gwiazda również ogłosiła co ją do tego skłoniła. Jej odpowiedz zainteresowała wiele osób.

Margaret udzieliła ostatnio bardzo ciekawego wywiadu dla magazynu Playboy. Gwiazda postanowiła opowiedzieć trochę o swoich doświadczeniach z Religą katolicką. Celebrytka dodała, że to własnie przez nie podjęła decyzje o apostazji.

Mam takie wspomnienie z okresu nastoletniego, gdy jeszcze regularnie byłam przymuszana do chodzenia do kościoła i co tydzień spowiadałam się z masturbacji. LOL. Of course I did. Z perspektywy czasu przeraża mnie, jak bardzo poznawanie własnego ciała było i jest stygmatyzowane – wyznała celebebrytka.

Własnie ten wywiad sprawił, ze wzrosło zainteresowanie o apostazacji. Ośrodek Dystrybucji Prestiżu i Pogardy na Facebooku dodało zdjęcie diagramu które idealnie to przedstawiło.

Co w zeszłym roku spowodowało największy wzrost zainteresowania Polaków tematem apostazji? Nie film “Tylko Nie Mów Nikomu”. Nie bzdury wygadywane przez abp Jędraszewskiego. A wywiad Margaret dla “Playboya” – czytamy na Facebooku.

Co w zeszłym roku spowodowało największy wzrost zainteresowania Polaków tematem apostazji? Nie film "Tylko Nie Mów…

Publiée par Ośrodek Dystrybucji Prestiżu i Pogardy sur Jeudi 26 décembre 2019

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?. Nastolatkowie powinni się z tego spowiadać?

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz