Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maria Dejmek została mamą!

Maria Dejmek została mamą!

od Marcin Karwoski
Reklama
Maria Dejmek urodziła. Gwiazda tą radosną nowinę przekazała na swoim instagramie. Celebrytka w opisie zdradziła kilka szczegółów na temat dziecka.

Maria Dejmek swoją popularność głownie zdobyła za pośrednictwem Barw szczęścia oraz Na Wspólnej. Dziś na swoim instagramie zebrała ponad 40 tysięcy obserwujących. Gwiazda na swoim profilu bardzo chętnie dzieli się swoim życie prywaty oraz zawodowym. Tym razem za pośrednictwem swojego instagrama przekazała radosną nowinę.

Maria na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii aktorka pozuje z noworodkiem. Gwiazda w opisie wszystko wytłumaczyła.

Nasz Gucio jest już z nami!!! Jest magicznie!!! Poznajemy się, uczymy się siebie, tulimy, całujemy!!! Co najważniejsze czujemy się bezpieczni i zaopiekowani, mamy ogromne wsparcie. Zawdzięczamy to wspaniałemu personelowi Szpitala im. Św. Rodziny w Warszawie: Dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi, dr Marcie Szajnik i całemu zespołowi szpitala. Takich ludzi pełnych uśmiechu, empatii, chęci i gotowości do pomocy ze świecą szukać!!! Dziękujemy!!! Nie wyobrażamy sobie by Gucio przyszedl na swiat w innym miejscu i przy innych ludziach. – czytamy w opisie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz