Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maria Konarowska poruszyła temat rodzicielstwa!

Maria Konarowska poruszyła temat rodzicielstwa!

od Marcin Karwoski
Reklama
Maria Konarowska należy do młodego pokolenia matek. Gwiazda ostatnio na swoim instagramie poruszyła bardzo ważny temat. Celebrytka w bardzo obszernym wpisie opowiedziała o rodzicielstwie podczas domowej izolacji, gdy kobiety są często zdane same na siebie.

Maria Konarowska w listopadzie 2019 roku została mamą. Wówczas na świat przyszła jej córeczka, Gaja. Aktorka na swoim instagramie bardzo aktywnie dzieli się swoim całym macierzyństwem. Tym razem gwiazda opublikowała wpis ku pokrzepieniu serc młodych matek, które zmagają się z trudami wychowawczymi dzieci w tym bardzo ciężkim okresie.

Maria na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoją córeczką. Gwiazda w opisie poruszyła temat macierzyństwa podczas domowej izolacji.

Hej, świeżo upieczona mamo. Wiem, że nie tak wyobrażałaś sobie te początki, te pierwsze wspólne tygodnie, miesiące… Tam, gdzie wyobrażałaś sobie towarzystwo, przyjemny gwar rodzinny i poczucie przynależności, jest puste miejsce i długie dni, czasem zupełnie samej z maluszkiem… Wiem, że czujesz się momentami samotnie, zamknięta w czterech ścianach, że czasem strach obezwładnia i potrzebowałabyś kogoś, kto Cię zrozumie i utuli, kiedy emocje Cię przytłaczają… I wiesz co? Nie jesteś sama.

Gwiazda w dalszej części wyznała, że obecnie sama jest w podobnej sytuacji. Dlatego własnie chce się zjednoczyć ze swoimi obserwatorkami, by wspólnie rozwiązywać problemy.

Ja Cię rozumiem, rozumie Cię milion kobiet, jestem z Tobą całym swoim sercem i chociaż nie możemy się spotkać, to spróbuj poczuć, że jesteśmy w tym razem. Możemy się dzielić doświadczeniem choćby tutaj, możemy się wspierać i wymieniać wiedzą. Ciesz się chwilą, jestem z Tobą.

View this post on Instagram

Hej, świeżo upieczona mamo❣️ Wiem, że nie tak wyobrażałaś sobie te początki, te pierwsze wspólne tygodnie, miesiące…że liczyłaś na odwiedziny rodziny, przyjaciół, na ochy i achy nad maluszkiem…że czekałaś na zaplanowane zajęcia typu „mama i ja”,na wspólne wiosenne wózkowe spacery z koleżankami, że nie ma wyrwania się na chwilę na pogaduszki przy herbacie z przyjaciółką, żeby już po pięciu minutach zatęsknić….Tam gdzie wyobrażałaś sobie towarzystwo, przyjemny gwar rodzinny i poczucie przynależności, jest puste miejsce i długie dni, czasem zupełnie samej z maluszkiem…Nawigujesz sama świat dotąd nieznany. Wiem, że czujesz się momentami samotnie, zamknięta w czterech ścianach, że czasem strach obezwładnia i potrzebowałabyś kogoś, kto Cię zrozumie i utuli kiedy emocje Cię przytłaczają… Nie powinnaś być w tym sama, macierzyństwo to nie jest sport dla jednego gracza, tak ważne jest wsparcie, nie tylko partnera i rodziny ale przede wszystkim innych mam, które przechodzą przez to samo…spotkania z nimi…i wiesz co? Nie jesteś sama🙌🏻🧚Ja Cię rozumiem, rozumie cię milion kobiet, jestem z Tobą, całym swoim sercem jestem, i chociaż nie możemy się spotkać,to spróbuj poczuć, że jesteśmy w tym razem🤱Możemy się dzielić doświadczeniem choćby tutaj, możemy się wspierać i wymieniać wiedzą. Chcę też, żebyś zobaczyła, że teraz Twoje dziecko ma Cię w takim stopniu dla siebie, w jakim nie miałoby prawdopodobnie szansy, gdyby nie to co się dzieje, że to zamknięcie w domu jest furtką do BYCIA ze sobą tak na 100%Bez pośpiechu możecie celebrować każdą minkę, pierwszy śmieszek czy pojawienie się nowego ząbka😅Możesz się skupić tylko na tym, bez poczucia, że MUSISZ gdzieś być i coś zrobić 🙌🏻 to wspaniałe, że w czasach kiedy tak trudno wybrać bycie „tylko” mamą, teraz możesz mieć ten etat bez wyrzutów sumienia, że nie zdobywasz dodatkowo świata, bo świat stanął i kazał zwolnić. A jak to się wszystko skończy, to wyjdziesz z tego jako niesamowicie WDZIĘCZNA mama, z dzieckiem które miało Cię bez dystraktorów, będziesz doceniać najmniejszą nawet czynność, której do tej pory nie mogłaś zrobić 🙌🏻Będzie szczęście, tak po prostu 🙌🏻🥰🤱Ciesz się chwilą, jestem z Tobą❣️ #mama

A post shared by Maria Konarowska (@mariakonarowska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz