Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maria Konarowska zabrała swoją córkę na spacer!

Maria Konarowska zabrała swoją córkę na spacer!

od Marcin Karwoski
Reklama
Maria Konarowska od niedawna jest szczęśliwa mamą. Celebrytka bardzo dobrze sprawdza się w nowej roli. Celebrytka postanowiła skorzystać z dobrej pogody i zabrała swoją córkę na spacer. Na instagramie ukazało się z tej okazji zdjęcie.

Maria Konarowska na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje z swoją córka. Gwiazda wraz z nią wybrała się na zimowy spacerek. Spójrzcie tylko jak wyglądają razem.

 

W temacie dawania sobie prezentów w mojej rodzinie, od dawna już, przestaliśmy być romantyczni i pytamy się wprost. Kto co chciałby dostać na gwiazdkę, imieniny, urodziny. Co się komu przyda, co będzie naprawdę potrzebne? Może odzieramy się lekko z elementu niespodzianki i zaskoczeń pod choinką, ale minimalizujemy za to sytuacje znoszenia do domu rożnego rodzaju durnostojek i rzeczy, z którymi nie wiadomo co zrobić. Zdarza się oczywiście, że wszyscy wiemy, że ktoś o czymś MAAAARZYYYY i robimy niespodziankę. (…) z reguły, od jakiegoś czasu, rządzi jednak lista Dzisiaj, kiedy słyszę pytanie: „A co Ty byś chciała Marysiu, czego potrzebujesz?” to powiem wam, z ręką na sercu, a LUBIĘ prezenty …, że NIC mi nie przychodzi do głowy. Wystarczy, że zerknę do wózka i niczego mi więcej nie trzeba. Mam wszystko Kiedy ją widzę, kiedy przytulam, kiedy czuję ją na piersi a jej rączka gładzi moją skórę. Gdy słyszę to najsłodsze pod słońcem ciumkanie i jak jej serduszko bije obok mojego, mam wszystko…reszta… to tylko dodatki.  – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

W temacie dawania sobie prezentów w mojej rodzinie, od dawna już, przestaliśmy być romantyczni i pytamy się wprost kto co chciałby dostać na gwiazdkę, imieniny, urodziny. Co się komu przyda, co będzie naprawdę potrzebne? Może odzieramy się lekko z elementu niespodzianki i zaskoczeń pod choinką, ale minimalizujemy za to sytuacje znoszenia do domu rożnego rodzaju durnostojek i rzeczy, z którymi nie wiadomo co zrobić. Zdarza się oczywiście, że wszyscy wiemy, że ktoś o czymś MAAAARZYYYY i robimy niespodziankę, ale z reguły, od jakiegoś czasu, rządzi jednak lista 🙌🏻 ✔️Dzisiaj, kiedy słyszę pytanie: „A co Ty byś chciała Marysiu, czego potrzebujesz?” to powiem wam, z ręką na sercu, a LUBIĘ prezenty 🤗😋🎁…, że NIC mi nie przychodzi do głowy. Wystarczy, że zerknę do wózka i niczego mi więcej nie trzeba. Mam wszystko❤️ Kiedy ją widzę, kiedy przytulam, kiedy czuję ją na piersi a jej rączka gładzi moją skórę, gdy słyszę to najsłodsze pod słońcem ciumkanie i jak jej serduszko bije obok mojego, mam wszystko…reszta… to tylko dodatki 🧚🏻‍♂️❤️ . . #mama #szczęście #miłość #pierwszespacery #spacer #córeczka #kocham #warszawa #mutsypolska @mutsy_polska @mutsyworld #momlife #happiness #love #motherhood #motheranddaughter 🥰#loveyoutothemoonandback

A post shared by Maria Konarowska (@mariakonarowska) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz