Reklama
Strona głowna Gwiazdy Maria Sadowska przerwała milczenie!

Maria Sadowska przerwała milczenie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Maria Sadowska postanowiła przerwać milczenie. Celebrytka na swoim Facebooku postanowiła podzielić się o swoim bardzo trudnym czasie w ostatnich miesiącach.

Maria na swoim Facebooku oblikowała bardzo obszerny wpis. Celebrytka w nim poruszyła swoje “najgorsze dwa miesiące życia”. Sprawdźcie co takiego przydarzyło się jej.

Kochani! To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie piekło. Niespodziewanie, z dnia na dzień całe twoje dotychczasowe życie leży w gruzach… Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tym czarnych chwilach. Nie wiedziałam, że jest Was aż tylu! Mówią „przyjaciół poznaje się w biedzie”, ja więc jestem człowiekiem szczęśliwym bo jednak otoczonym wspaniałymi przyjaciółmi. Dzięki Wam mogę stać z podniesioną głową. Życie toczy się dalej, a ja muszę się podnieść nie tylko dla siebie ale przede wszystkim dla moich ukochanych dzieci i męża. Nie pierwszy raz muzyka, film, tworzenie, bycie kreatywnym ratuje mi życie. Tak więc wracam do tego, co potrafię robić najlepiej. Dziś pierwszy raz, z duszą na ramieniu i z drżeniem serca wychodzę znów na scenę…
Zapraszam na koncerty dziś o 20:00 w Famie w Białymstoku i jutro w Warszawie na Gocławiu w Parku nad Balatonem o 19:00. – czytamy w opisie.

Kochani! To były dla mnie najgorsze dwa miesiące mojego życia. Nikomu nie życzę, żeby musiał przechodzić przez takie…

Publiée par Maria Sadowska sur Samedi 14 septembre 2019

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz