Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marieta Żukowska wyraziła swoją opinie na temat wyprzedaży!

Marieta Żukowska wyraziła swoją opinie na temat wyprzedaży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marieta Żukowska ostatnio na swoim instagramie poruszyła bardzo ciekawy temat. Gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na temat wyprzedaży.

Marieta Żukowska na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Celebrytka aktualnie obserwuje już ponad 200 tysięcy osób. Gwiazda bardzo chętnie dzieli się z nimi ciekawymi tematami. Dziś postanowiła wypowiedzieć się na temat wyprzedaży.

Marieta na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na opublikowanej fotografii pozuje w bardzo stylowej stylizacji. Celebrtyka w opisie postawiła poruszyć temat wyprzedaży.

Szał wyprzedaży ……. trwa ….. lubię mogę wtedy znaleźć coś pięknego( na co normalnie bym sobie nie pozwoliła ) co mi będzie służyło latami i będę mogła to nosić na różne okazje……. tak jak ten płaszcz z @luisaspagnoli . W szafie mam mało rzeczy ale staram się wybierać te , które nie znudzą mi się po miesiącu. Moim miejscem gdzie znajduje takie perły jest @atrium_promenada . Pamiętajcie w tej samej sukience możecie wyjść na wiele okazji wystarczy zmienić. Dodatki ja tak robię zawsze i nie daje się zwariować – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz