Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marina już nigdy nie poleci na Coachellę! Sprawdźcie co się stało.

Marina już nigdy nie poleci na Coachellę! Sprawdźcie co się stało.

od Damian Kowal
Reklama
Marina pojawiła się ostatnio w Kalifornii na festiwalu Coachella. Miała tam okazję posłuchania największych światowych gwiazd na żywo. Piosenkarka podsumowała wyjazd pozytywnie, lecz nie weźmie już udziału w kolejnych edycjach imprezy.

W tym roku na amerykańskim festiwalu pojawiła się z Marceliną Zawadzką oraz Patricią Kazadi. Z relacji, które trafiły do sieci wywnioskować można, że dziewczyny bawią się fantastycznie, jednak kulisy wspólnego wypadu są trochę inne…

Marina zapewniła, że był to jej pierwszy i ostatni raz, gdy poleciała na Coachellę. W rozmowie z jastrzabpost.pl powiedziała, że nie do końca odnalazła się w tak spontanicznej formie zabawy, w której udział biorą w większości nastolatki.

Fajnie się bawiłam, ale uważam, że jest to festiwal jednak dla młodzieży. Cieszę się, że posłuchałam koncertów, na które chciałam się udać, zainspirowałam się i teraz mam głowę pełną pomysłów. Wracam do studia i nagrywamy kolejny materiał. Nie zamierzam się już pojawić na takim festiwalu, jestem za stara na takie bieganie. Ja wolę pójść na koncert i posłuchać bliżej artysty, tam jednak ten dźwięk się rozchodził, nie było tak słychać doskonale tego dźwięku, jak ja bym tego oczekiwała. Nie nadążałam, aby zobaczyć show kolejnego artysty, bo jedyny się spóźniali, drudzy byli za wcześnie, więc tu było dużo takich dysonansów. Było super, ale z perspektywy krytycznego słuchacza już bym nie pojechała drugi raz.

Poniżej cała rozmowa z Mariną odnośnie Coachelli.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz