Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marina Łuczenko pochwaliła się nagraniem bez makijażu!

Marina Łuczenko pochwaliła się nagraniem bez makijażu!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marina Łuczenko ostatnio bardzo miło zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się nagraniem na którym była bez makijażu.

Marina Łuczenko jest bardzo popularną osobą w mediach społecznościowych, co bardzo często łączy się z hetem. Gwiazda mimo bardzo częstego hejtu nie przestaje publikować nowych treści na swoich profilach w mediach społecznościowych. Ostatnio nawet wokalistka nas wszystkich zaskoczyła i pokazała się bez makijażu.

Marina na swoim instagramie pochwaliła się nowym nagraniem. Gwiazda na opublikowanym wideo występuje bez makijażu. Celebrytka również podzieliła się ze swoimi fanami jak dba o cerę.

Czy chcecie poznać jeden z sekretów mojej skóry? Sprawdźcie moje story! PS. Kiedyś nie widziałam siebie bez makijażu. Dziś akceptuję siebie taką, jaka jestem. Makijaż jest dla mnie jedynym ze środków wyrazu, a nie maską, pod którą chcę się schować. Samoakceptacja zajęła mi wiele lat, ale to jedynie droga do życia w zgodzie ze sobą – czytamy w opisie opublikowanego nagrania.

Jeden komentarz chyba celebrytce nie przypadł do gusty bo bardzo szybko na niego odpowiedziała.

Uroda szybko minie – napisała jedna z internautek.
Napisałaś rzecz oczywistą, każda mądra kobieta to wie. Lepiej się poczułaś? Zaskoczę Cię! Ten fakt dotyczy też Ciebie, dlatego zadbaj o swoje piękno wewnętrzne, żebyś nie musiała wylewać swoich frustracji na innych – odpowiedziała jej gwiazda.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz