Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marina pokazała kolejny talent swoje synka!

Marina pokazała kolejny talent swoje synka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marina ostatnio na swoim instagramie pochwaliła się nowym talentem jej synka. Gwiazda również swoim wpisem rozwiała wszystkie plotki na temat tego, że zatrudnia wiele niań.

Marina na swoim instagramie jest bardzo aktywną osobą. Idealnie jej aktywność oddaje liczba obserwujących która wynosi już ponad 700 tysięcy. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym.

Marina na swoim instagramowym story pochwaliła się nowym nagraniem. Gwiazda na opublikowanym nagraniu pochwaliła się jaką kuchenkę mu kupiła. Celebrytka podczas nagrania relacji zdradziła, że jej synek kocha spędzać czas w kuchni.

Kuchenka jest już gotowa. Zajęło mi to kilka godzin. Myślę, że jak Liam się obudzi, bo teraz ma akurat drzemkę, będzie zadowolony. Uwielbia spędzać czas w kuchni, w szczególności, kiedy ja gotuję albo babcia, to zawsze się kręci pod nogami. Ewidentnie wykazywał zainteresowanie gotowaniem

Gwiazda na koniec swojej relacji postanowiła wrócić do plotek na temat tego, że posiada kilka niań.

I teraz przypomniały mi się komentarze, kiedy czytam zarzuty, że mam 10 niań i ludzie robią wszystko za mnie. I mam takie… WHAAAT. Niestety, włączyłam nagrywanie, jak skręciłam już praktycznie całość. Szkoda, bo początek był najtrudniejszy i powiem wam, że jestem z siebie cholernie dumna 🙂

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz