Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marina powraca! Gwiazda chwali się swoim aktorskim talentem!

Marina powraca! Gwiazda chwali się swoim aktorskim talentem!

od Damian Kowal
Reklama
Marina szykuje wielki powrót!

Gwiazda ostatnie tygodnie spędza na planie zdjęciowym do reaktywowanego serialu “39 i pół”. Marina po latach wcieliła się w postać Amandy. Podczas jednego dnia na planie zdjęciowym pojawił się również Wojciech Szczęsny. Małżonek przyleciał do Polski, aby wspierać Marinę. Obszerną relację z odwiedzin mogliśmy śledzić na Instastory celebrytki.

W rozmowie z portalem jastrzabpost.pl Marina opowiedziała:

Tak się stało, że Wojtek dostał 3 dni wolnego i przylecieliśmy do Polski, bo ja musiałam być na planie zdjęciowym i chcieliśmy więcej czasu spędzić z naszymi przyjaciółmi i rodziną przede wszystkim. Wojtek powiedział, że pójdzie ze mną, żeby wspierać mnie w mojej pracy. Zawsze to ja jestem u niego na meczach. Przyszedł do mnie na plan, na chwilkę dosłownie, ale wszyscy byli mega podekscytowani, że Wojtek przyszedł mnie wspierać. Podobało mu się. Nagrał mi nawet sceny, żebym zobaczyła, bo mieliśmy taką mocną scenę jak na mnie, ale był pod wrażeniem i cieszę się, że mnie wspiera. Bo to była jego inicjatywa i jego pomysł, żeby wpaść.

Marina cieszyła się bardzo z powrotu na plan serialu. Czuje się tam bardzo dobrze oraz ma duże wsparcie ze strony ekipy.

Ja się czuję jak ryba w wodzie. Dla mnie kamera jest jakąś taką naturalną sprawą. Zawsze wszyscy moi przyjaciele mówili, że ja powinnam być aktorką. Bo jak opowiadam jakieś historie, jakieś żarty to wszyscy po prostu padają i mówią, że muszę coś w tym kierunku robić. Przyznam szczerze, że zaczynam się mocno nad tym zastanawiać bo super się czuję na planie, każdy mnie tam chwali – nie wiem, czy się podlizują czy nie. Zobaczymy, co widzowie ocenią.

Życzymy powodzenia oraz czekamy na efekty nagrań serialu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez MaRina (@marina_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz