Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marina składa nową zabawkę dla syna

Marina składa nową zabawkę dla syna

od Karolina Melon
Reklama
Marina jest matką dwuletniego syna, którego mimo chętnego fotografowania ukrywa twarz. Ostatnio na swoim  Instaramie pochwaliła się jak składa zabawkę, którą zakupiła z myślą o rozwoju umiejętności swojej pociechy. Celebrytka zdradza, że zauważyła jak jej dziecko uwielbia spędzać czas w kuchni. Z tego powodu kupiła dziecięcą kuchenkę.

“Kuchenka jest już gotowa. Zajęło mi to kilka godzin. Myślę, że jak Liam się obudzi, bo teraz ma akurat drzemkę, będzie zadowolony. Uwielbia spędzać czas w kuchni, w szczególności, kiedy ja gotuję albo babcia, to zawsze się kręci pod nogami. Ewidentnie wykazywał zainteresowanie gotowaniem – mówiła na nagraniu Marina pokazując elementy, które znalazły się w kuchence.

Artystka celowo opublikowała jak składa zabawkę dla syna. Zrobiła to aby utrzeć nosa osobą, które uważają, że ma mnóstwo ludzi do pomocy w wychowaniu nad Liamem.

“I teraz przypomniały mi się komentarze, kiedy czytam zarzuty, że mam 10 niań i ludzie robią wszystko za mnie. I mam takie… WHAAAT. Niestety, włączyłam nagrywanie, jak skręciłam już praktycznie całość. Szkoda, bo początek był najtrudniejszy i powiem wam, że jestem z siebie cholernie dumna 🙂

Instagram/Zdjęcie profilowe marina_official
marina_official

Młodej mamie gratulujemy kreatywności.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz