Reklama
Strona głowna Ogólne Mariusz Pudzianowski wkrótce zakończy karierę!

Mariusz Pudzianowski wkrótce zakończy karierę!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
“Nie jestem już młody. Przede mną jeszcze dwie lub trzy walki. Potem zakończę 22-letnią karierę sportowca zawodowego” powiedział Mariusz Pudzianowski w rozmowie z bośniackimi mediami. W sobotę 42-latek podczas gali KSW 51 pokonał Erko Juna.

W sobotę Mariusz Pudzianowski (13-7) pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Erko Juna (3-1) na gali KSW 51 w Zagrzebiu. Polak w trakcie walki popisał się efektownym obaleniem Bośniaka. Po walce, w rozmowie z bośniackim portalem “klix.ba” Pudzianowski zdradził, że zbliża się do końca kariery.  “Nie jestem już młody. Przede mną jeszcze dwie lub trzy walki. Potem zakończę 22-letnią karierę sportowca zawodowego. Przez 12 lat startowałem w strongmenach. Miałem po 14 zawodów rocznie, a przez całą karierę około 150. W ostatnich 10 latach stoczyłem 21 walk w MMA. Jestem zadowolony ze swojej kariery” przyznał doświadczony sportowiec.

Pudzianowski został zapytany przez bośniackich dziennikarzy o możliwość rewanżowego starcia z Junem, który przez niektórych ekspertów był uznawany za faworyta sobotniej walki. “Myślę, że to byłoby trudne, choć nigdy nie wiadomo. Jak mówiłem, zostały mi 2-3 walki i myślę, że dla Erko byłoby to za wcześnie”

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz