Reklama
Strona głowna Ogólne Mariusz Wach wróci na ring?

Mariusz Wach wróci na ring?

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Mariusz Wach otrzymał ofertę walki z Dillianem Whyte’em. Do pojedynku obydwu pięściarzy ma dojść 7 grudnia, podczas gali, na której zmierzą się Anthony Joshua i Andy Ruiz Jr w Arabii Saudyjskiej.

Ta walka była już dogrywana dwa i pół roku temu. Dillian Whyte (26-1, 18 KO) i Mariusz Wach (35-5, 19 KO) prawdopodobnie w końcu skrzyżują rękawice 7 grudnia podczas gali Joshua vs Ruiz Jr II w Arabii Saudyjskiej. Wiele zależy jednak od tego, czy Polak zdąży się odpowiednio przygotować do tego pojedynku.

Anglik 20 lipca pokonując Oscara Rivasa nabył status obowiązkowego pretendenta do pasa WBC wagi ciężkiej. Wciąż jednak nie oczyścił się z zarzutów o stosowanie dopingu przed tym pojedynkiem. Polak natomiast po fatalnej serii trzech kolejnych porażek, w tym dwóch przed czasem, odbudował się dwoma “czasówkami” nad słabymi rywalami. Podreperował swoje akcje oraz bilans i doczekał się kolejnej ciekawej oferty.

Problemem na pewno jest fakt, że ”Wiking” nie ma za sobą obozu treningowego. Jak sam przyznaje, ofertę walki otrzymał w ostatni piątek. Zapowiada przy tym, że nie zamierza wejść do ringu tylko po to, żeby przegrać. Już wkrótce powinniśmy otrzymać więcej informacji na temat tego pojedynku.

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Anthony Joshua zarobi krocie za następną walkę! - Begio.pl 12 grudnia 2019 - 07:07

[…] rewanżu między aktualnym mistrzem organizacji IBF/WBA/WBO w wadze ciężkiej Andym Ruizem Jr. a Anthonym Joshuą. Pretendent do tytułu otrzyma za walkę zdecydowanie większą sumę. Na konto Anglika powędruje […]

Napisz

Zostaw komentarz