Reklama
Strona głowna Gwiazdy Mariusz z MasterChefa skomentował ostatnią aferę!

Mariusz z MasterChefa skomentował ostatnią aferę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Ostatni odcinek MasterChefa wywoła wiele kontrowersji w interaucie. Kucharze musieli gotować w pełnym słońcu, w gorącym Meksyku. Dla jednego z nich skończyło się to straceniem przytomności. Mariusz postanowił skomentować teraz tą aferę.

Mariusz Komenda na swoim instagramie opublikował nowe zdjęcie. Pod opublikowana fotografią zdradził, że nie ma on żalu do TVN.

Na początku swojej wypowiedzi podziękował wszystkim fanom za wsparcie i troskę.

Kochani, bardzo dziękuje wam za wsparcie i troskę, jesteście kochani. Poniżej chciałbym napisać jak wygląda to z mojej perspektywy. Jestem bardzo zadowolony z mojego udziału w “MasterChefie”, spełniłem swoje największe marzenie. Jadąc do Meksyku, nie można było spodziewać się innych warunków. Byłem świadomy, na co się decyduję.

W dalszej części zdradził, że jego bezpieczeństwie nic nie zagrażało.

Takie są reguły programu – nie wydałem dania i pożegnałem się z najwspanialszą kuchnią. Dziękuję wszystkim za troskę, ale nie zagrażało mi żadne niebezpieczeństwo. Nie żałuję ani chwili w programie i nie mam pretensji do nikogo. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuje.

Fani w komentarzach nadal go wspierali.

Brawo Ty!
Ze wszystkich osób, które odpadły, Ciebie było mi najbardziej szkoda. Odwaliłeś kawał dobrej roboty. Życzę sukcesów

View this post on Instagram

Kochani bardzo dziękuje wam za wsparcie i troskę, jesteście kochani ❤️❤️❤️. Poniżej chciałbym napisać jak wyglada to z mojej perspektywy 😘. Jestem bardzo zadowolony z mojego udziału w MasterChefie, spełniłem swoje największe marzenie. Jadąc do Meksyku, nie można było spodziewać się innych warunków. Byłem świadomy, na co się decyduję. Niestety mój organizm zareagował w taki sposób i nie mogłem kontynuować gotowania, dlatego po konsultacji z lekarzem, który cały czas był na planie, zrezygnowałem z dalszego udziału w konkurencji. Takie są reguły programu – nie wydałem dania i pożegnałem się z najwspanialszą kuchnią. Dziękuję wszystkim za troskę, ale nie zagrażało mi żadne niebezpieczeństwo. Nie żałuję ani chwili w programie i nie mam pretensji do nikogo. Jeszcze raz bardzo wszystkim dziękuje 😘😘😘👨‍🍳👨‍🍳👨‍🍳. #masterchefpolska

A post shared by Mariusz Komenda (@komendamariusz) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz