Reklama
Strona głowna Ogólne Mariusz Zielke oskarża znanego muzyka o molestowanie kobiet

Mariusz Zielke oskarża znanego muzyka o molestowanie kobiet

od Karolina Melon
Reklama
Mariusz Zielke oskarża w swojej książce znanego muzyka o molestowanie kobiet. Mowa o Krzysztofie Sadowskim ,który zaprzecza stawianym zarzutom.

Poniżej jest część oświadczenia Sadowskiego.

“W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami dotyczącymi moich relacji z uczestniczkami programów telewizyjnych “Tęczowy Music Box” i “co jest grane?” oraz podopiecznymi fundacji “Tęcza”, stanowczo zaprzeczam stawianym mi zarzutom.

“Wszystkie pojawiające się na mój temat “rewelacje” oparte są na pomówieniach jednej osoby(….) które miały posłużyć jej ułożeniu sobie życia. Nie będąc w stanie spełnić tej prośby, ale też mając poczucie nadużycia naszej przyjaźni – odmówiłem.

Wówczas, było to w czerwcu ubiegłego roku, zerwała kontakty z nami i skierowała przeciwko mnie zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. “Dokładna treść zarzucanych mi czynów nie jest mi znana,(…..) ani tym bardziej jako podejrzany.

O toczącym się postępowaniu wiem tylko dlatego, że została w nim przesłuchana w maju br. moja była żona.(…)jak wygląda cała historia z mojego punktu widzenia.

“Jestem osobą w podeszłym wieku i złym stanie zdrowia. Kierowane wobec mnie publicznie oszczerstwa dodatkowo ten stan pogarszają. Podważają mój dorobek zawodowy i artystyczny oraz godzą w moje dobre imię.

Przede wszystkim jednak sprawa ta odbija się fatalnie(…….) umożliwienie mi podjęcia obrony w przewidzianej do tego procedurze karnej.

Nigdy nie uchylałem się przed współpracą z organami ścigania(…..)podejmę kroki prawne w celu oczyszczenia swojego imienia i dorobku – czytamy w oświadczeniu Krzysztofa Sadowskiego wysłanego Wirtualnej Polsce.

Sprawa powinna się wyjaśnić ponieważ chodzi o dobro ludzi i przede wszystkim o sprawiedliwość.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz