Reklama
Strona głowna Ogólne Marlena wywołuje emocje w programie “Rolnik szuka żony”

Marlena wywołuje emocje w programie “Rolnik szuka żony”

od Karolina Melon
Reklama
Nowa edycja programu “Rolnik szuka żony” przynosi kolejne skandale. Niedawno pisaliśmy o oburzającym zachowaniu Waldemara, który nie wybrał żadnej uczestniczki. Teraz mamy kolejne żenujące zachowanie. Tym razem kandydatki na żonę rolnika. Chodzi bowiem o Marlenę, która zachwyciła Seweryna, ale nie zyskała sympatii widzów. Jej komentarze nie były na miejscu . Po zaproszeniu przez rolnika do domu powiedziała krótko:

“Nie, nie jestem zaskoczona – skomentowała.

Pozostałe kandydatki również nie były zadowolone z obrotu sprawy. Dziewczyny zauważyły ,że jest faworyzowana przez rolnika ,natomiast nie były do końca przekonane czy Marlena mówi prawdę:

“Marlena jest młodą osobą i nie wiem, czy na tę chwilę jest gotowa stworzyć trwały związek, bo ja rzeczywiście jestem już na tyle dojrzała, że szukam prawdziwej miłości – podsumowała jedna z kandydatek.

Chwalenie się zaproszeniem na gospodarstwo przed czasem,  również nie było na miejscu:

“Zauważyłam, że Seweryn faworyzuje jedną z dziewczyn. Jest to Marlena, która wczoraj, idąc do pokoju powiedziała mi, że dowiedziała się już, że Seweryn obiecał jej przy stoliku, że zaprosi ją na gospodarstwo. Jest pewna swojej pozycji.

Natomiast sama zainteresowana uważa,że kandydatki jej zazdroszczą ponieważ jest ładna:

“Mam wrażenie, że się mnie boją, bo jestem ładna, ale wygląd to nie jest wszystko – powiedziała Marlena.

Jak uważają internauci skromnością nie grzeszy.

Materiały prasowe

 

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz