Reklama
Strona głowna Gwiazdy Marlena z “Rolnik szuka żony” publikuje szczere wyznanie

Marlena z “Rolnik szuka żony” publikuje szczere wyznanie

od Karolina Melon
Reklama
Marlena to uczestniczka ostatniej edycji programu “Rolnik szuka żony”. Dziewczyna była bardzo barwną postacią, na którą spadała fala hejtu jeszcze w czasie programu. Od tamtej pory znikła z Instagrama. Obecnie powoli wraca do mediów społecznościowych.Uczestniczka w czasie programu zdradziła, że jej matka wzmaga się z bardzo poważną chorobą.

“Tak, to prawda. Rak jajnika z licznymi przerzutami. Mama walczy z chorobą już ponad dwa lata. Nie organizuję jeszcze żadnej zbiórki, ponieważ najpierw muszę znaleźć jakąś klinikę, która jej pomoże – wyznała .

Dziewczyna otrzymała mnóstwo ciepłych słów od ludzi dobrej woli, które były potrzebne jej rodzinie.Teraz postanowiła podziękować za wsparcie, które otrzymała.

“Kochani, chciałabym wszystkim serdecznie podziękować za liczne listy oraz wiadomości prywatne ze słowami wsparcia. Tak bardzo mi i mojej całej rodzinie w tym momencie są one potrzebne. (…) Jestem bardzo mile zaskoczona tym, że są jeszcze na tym świecie osoby o tak dobrych sercach – napisała.

Przy okazji przeprosiła, że nie jest wstanie odpowiedzieć na wszystkie wiadomości ze względu na brak czasu.

“Chciałam przeprosić, ale ze względu na pracę oraz liczne obowiązki domowe nie jestem w stanie na chwilę obecną na nie odpowiedzieć – dodała.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz